Category Archives: FC ZNAKON Sousedovice dorost, žáci a přípravka

Výsledky zápasů – dorost, žáci

FC Znakon Sousedovice Dorost – Dražejov 2:2 ( 1:2 )

11.10.2020 10:30 – 7. kolo

Soutěž: OP st. dorost Auböck

Číslo utkání: 2020316C1A0701

Branky: Kešner Ondřej 27.min, Beneš Jiří 46.min

Rozhodčí: R:HRAŠNÝ Martin

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b

FC Znakon Sousedovice Dorost – Bavorov/Prachatice B  17:0 ( 7:0 )

09.10.2020 16:30 – 5. kolo

Soutěž: OP st. dorost Auböck

Číslo utkání: 2020316C1A0701

Branky: Vítovec Jakub, Jeneš Petr, Janáček Jan, Tomášek Jiří

Rozhodčí: R: SADLAK Ondřej

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b

 

Žáci 10.10.2020 10:00 – 7.kolo soutěž OP ml. žáci Mane 

Osek – FC Znakon Sousedovice/Štěkeň  5:5 ( 1:3 )

Číslo utkání: 2020316F1A0701

Branky: Vršek Mikuláš, Tipka Ondřej, Kuneš Ondřej

Rozhodčí: R:PAŠEK Jiří

Žáci 07.10.2020 17:00 – 5.kolo soutěž OP ml. žáci Mane 

Bavorov/Prachatice B – FC Znakon Sousedovice/Štěkeň  7:1 ( 4:1 )

Číslo utkání: 2020316F1A0501

Branky: Kešner Matěj

Rozhodčí: R: IRAL Jiří

 

Žáci 10.10.2020 10:00 – 7.kolo soutěž OPPS Protom B

FC Znakon Sousedovice – Štěkeň/Protivín C  6:6 ( 3:3 )

Číslo utkání: 2020316G1B0703

Branky: Brabec Pavel, Kešner Matěj, Peterka Roman

Rozhodčí: R: RADA Václav

Žáci 08.10.2020 16:30 – 11.kolo soutěž OPPS Protom B

FC Znakon Sousedovice – Osek  10:3 ( 4:1 )

Číslo utkání: 2020316G1B1101

Branky: Brabec Pavel, Kešner Matěj, Novák Oliver, Hejtmánek Jakub

Rozhodčí: R: RADA Václav

Výsledky zápasů – dorost, žáci

FC Znakon Sousedovice Dorost – Stachy/zdíkov 13:0 ( 10:0 )

04.10.2020 10:30 – 6. kolo

Soutěž: OP st. dorost Auböck

Číslo utkání: 2020316C1A0603

Branky: Janáček Jan, Šimek Štěpán, Tomášek Jiří, Špaček Zdeněk, Rataj Ondřej, Vítovec Jakub

Rozhodčí: R:PAŠEK Jiří

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b

 

Žáci 04.10.2020 12:30 – 6.kolo soutěž OP ml. žáci Mane 

FC Znakon Sousedovice/Štěkeň – Dražejov  4:9 ( 1:5 )

Číslo utkání: 2020316F1A0601

Branky: Marek Dominik 6.min,Tipka Ondřej 39.min, 40.min, Vršek Mikuláš 60.min

Rozhodčí: R:PAŠEK Jiří

Žáci 04.10.2020 11:30 – 6.kolo soutěž OPPS Protom B

Čestice – FC Znakon Sousedovice  3:5 ( 1:2 )

Číslo utkání: 2020316G1B0602

Branky:Kešner Matěj, Brabec Pavel

Rozhodčí: R: KREJČÍ Lukáš

Výsledky zápasů – dorost, žáci

Bavorov/Prachatice B – FC Znakon Sousedovice Dorost 3:5 ( 2:3 )

Utkání nebylo zahájeno pro nezpůsobilý terén. Náhradní termín bude oznámen.

27.09.2020 10:30 – 5. kolo

Soutěž: OP st. dorost Auböck

Číslo utkání:

Branky:

Rozhodčí: R:

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b

 

Žáci – soutěž OP ml. žáci Mane 

 

Starší přípravka – soutěž OPPS Protom B

 

Mladší přípravka- soutěž OPPS Protom B

Výsledky zápasů – dorost, žáci

Doubravice – FC Znakon Sousedovice Dorost 3:5 ( 2:3 )

19.09.2020 11:00 – 4. kolo

Soutěž: OP st. dorost Auböck

Číslo utkání: 2020316C1A0402

Branky: Janáček Jan 3.min, 64.min,  Kešner Ondřej 30.min, 34.min, Košek Eduard 78.min

Rozhodčí: R: HOCH Karel

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b

 

Žáci 20.09.2020 12:30 – 4.kolo soutěž OP ml. žáci Mane 

FC Znakon Sousedovice – Bělčice  2:4 ( 2:2 )

Číslo utkání: 2020316F1A0401

Branky: Vlach Tomáš 18.min, Kešner Matěj 23.min

Rozhodčí: R: HRAŠNÝ Martin

Starší přípravka 19.09.2020 10:45 – 4.kolo soutěž OPPS Protom B

Osek – FC Znakon Sousedovice  6:2 ( 4:0 )

Číslo utkání: 2020316G1B0401

Branky: Štěpánek Jaromír

Rozhodčí: R: NOVOTNÝ Ondřej

Mladší přípravka- soutěž OPPS Protom B