Z různých důvodů chyběli: Mikéska, Peša, Krejčí, Kohout, Kacetl, Glazunov M, Glazunov T, Horňák. K vážně zraněným nám pravděpodobně přibude M. Glazunov.

Vaněček   Marcinko   Vojtíšek

Janáček

střídání:  O. Rataj

Komentář:

další těžký soupeř, účastník krajského přeboru. V jeho sestavě hraje řada hráčů se zkušenostmi z píseckého fotbalu. Celé utkání měli Čimelice územní převahu, kterou korunovali 3 góly v prvním poločase. V druhém poločase si zahrál i O Rataj. Od větší porážky nás zachránil výborným výkonem brankař Frýda. Stále se nám nedaří mezihra. Máme problémy přihrávkami. Z toho plyne špatná kombinační hra, neudržíme míč se hře.  Musíme se zaměřit na optimální složení středové řady. To bude základ našeho úspěchu nebo neúspěchu v mistrovských utkání. Tímto utkáním jsme ukončili přípravná utkání s mužstvy z vyšších soutěží. Výsledek je velmi nelichotivý. Skóre 2:11. Dalším naším soupeřem bude účastník 1. B třídy Sedlice. Utkání se hraje v sobotu 8.8. v 18,00 hod v Sousedovicích. Zveme na toto utkání naše fanoušky.