Lhenice – FC WESTRA Sousedovice A  1:1 ( 0:0 )

Číslo utkání: 2019310A2A0903

Branky:Benedikt Jiří 64.min

Rozhodčí: R: JAROLÍM Jiří, AR1: PEČENKA Miroslav, AR2: KŘÍŽEK Danek

Jíří Slabý, trenér:
První poločas byl v režii dobře kombinujících a fotbalově zdatných domácích, jejich zakončení však bylo buď nepřesné nebo si sním poradil náš gólman, nám se za zmínku povedla akce po ose Krejčí, Zoubek a nadvakrát zakončující M.Glazunov – bez úspěchu. Po poločase už byl vidět vyrovnanější fotbal se šancemi na obou stranách, v 55´ se na pravé straně prosadil Zoubek, jeho centr však Linhart v dobré pozici do sítě nedopravil, v 57´ nás potrestali domácí, po pěkné akci středem dali na 1:0. V 62´ pohotovou střelou z otočky vyrovnal k tyči Benedikt, v 69´ po pěkné akci Marcinka na centr nedosáhl Benedikt. V 81´ neudržel Šilhan prudkou střelu, ale dobíhající hráč minul branku, v 84´ jsme otočili výsledek Zoubkem – zatočená střela na zadní tyč, ale přesní rozhodčí gól neuznali pro postavení našeho hráče v ofsajdové pozici, kterou ovlivnil brankáře ve výhledu, přesto jsme si odvezli cenný bod.