FC ZNAKON SOUSEDOVICE

FC ZNAKON SOUSEDOVICE

Hřiště Sousedovice

FC ZNAKON SOUSEDOVICE

FC ZNAKON SOUSEDOVICE

Hřiště Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

Hřiště Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

Hřiště Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

Hřiště Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

Hřiště Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

FC ZNAKON Sousedovice

Hřiště Sousedovice

 

FC Znakon Sousedovice B – Volyně B  10:2 (3:2)

FC Znakon Sousedovice B – Volyně B  10:2 (3:2)

20.09.2020 16:30 – 5. kolo

Soutěž: III. třída Dudák

Číslo utkání: 2020316A2A0502

Branky: Rataj Martin 10.min, 50.min, 63.min, Komrska Miroslav 14.min, Janáček Jan 42.min, 85.min, Marcinko Daniel 68.min, Tisot Josef 70.min, Rom Václav 84.min, Šmíd František 89.min

Rozhodčí: R: HOMOLA Miloslav, AR1: VÁVRA František, AR2: PUNČOCHÁŘ David

Zápas: https://fotbalunas.cz/zapas/316848/

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/8555750e-6740-4b3b-bcbb-773229a8067a

FC Znakon Sousedovice A – Trh. Sviny  0:8 ( 0:2 )

FC Znakon Sousedovice A – Trh. Sviny  0:8 ( 0:2 )

19.09.2020 13:00 – 5. kolo

Soutěž: I.A třída mužů – sk.“A“

Číslo utkání: 2020310A2A0501

Branky:

Rozhodčí: R: TŮMA Vítězslav, AR1: NEDVĚD Petr, AR2: OVČÁČEK Josef

Zápas: https://fotbalunas.cz/zapas/312824/

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/1cbc5424-da9f-4f9c-869b-4bcc4fa7d7e7

Jíří Slabý, trenér:

Výsledky zápasů – dorost, žáci

Doubravice – FC Znakon Sousedovice Dorost 3:5 ( 2:3 )

19.09.2020 11:00 – 4. kolo

Soutěž: OP st. dorost Auböck

Číslo utkání: 2020316C1A0402

Branky: Janáček Jan 3.min, 64.min,  Kešner Ondřej 30.min, 34.min, Košek Eduard 78.min

Rozhodčí: R: HOCH Karel

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/40897ddc-6f5f-4527-af00-0af2b95df12b

 

Žáci 20.09.2020 12:30 – 4.kolo soutěž OP ml. žáci Mane 

FC Znakon Sousedovice – Bělčice  2:4 ( 2:2 )

Číslo utkání: 2020316F1A0401

Branky: Vlach Tomáš 18.min, Kešner Matěj 23.min

Rozhodčí: R: HRAŠNÝ Martin

Starší přípravka 19.09.2020 10:45 – 4.kolo soutěž OPPS Protom B

Osek – FC Znakon Sousedovice  6:2 ( 4:0 )

Číslo utkání: 2020316G1B0401

Branky: Štěpánek Jaromír

Rozhodčí: R: NOVOTNÝ Ondřej

Mladší přípravka- soutěž OPPS Protom B

Vimperk – FC Znakon Sousedovice A  4:2 ( 1:0 )

Vimperk – FC Znakon Sousedovice A  4:2 ( 1:0 )

12.09.2020 15:00 – 4. kolo

Soutěž: I.A třída mužů – sk.“A“

Číslo utkání: 2020310A2A0407

Branky: Glazunov Tomáš 49.min, Horňák David 84.min

Rozhodčí: R: PRAVDA Luboš, AR1: JEVČÁK Martin, AR2: PETRIČÁK Daniel, DFA: ŠNAJDER Vlastimil

Zápas: https://fotbalunas.cz/zapas/312816/

Tabulka: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/1cbc5424-da9f-4f9c-869b-4bcc4fa7d7e7

Jíří Slabý, trenér: